Hakkımızda

Hikayemiz Nasıl Başladı?

Hepimiz bir şeylere hayranız. Kimi için bu; bir ağaç dalında açan çiçek, kimi içinse bir kedinin içten bakışları olabilir. Bir film karakterine hayran olabilirsin ya da yüreğine dokunan bir ezgiye. Bir sporcunun etkileyici performansı da büyüleyici olabilir. Bir şefin ortaya çıkardığı tabak da. Hayranlık duymanın çizilebilir bir sınırı yok. Platofan, işte tam bu noktada hayatına giriş yapıyor.

Platofan’da Seni Neler Bekliyor?

Platofan; seninle zekasına, tecrübesine veya yaptığı işlerdeki başarısına hayran olduğun kişilerin buluşabilmesini sağlayan bir köprüdür. Sevdiğin ünlüye hayranlığını dile getirmek veya bazı tüyolar almak isteyebilirsin. Bunun tek yolu o kişiyi sosyal medyadan takip etmek ve binlercesinin arasında kaybolacak yeni bir mesaj eklemek değil. Bu noktada devreye giriyor ve hayranı olduğun yıldız isimlerle seni buluşturuyoruz.

Artık dönüş alamadığın mesajlar veya mailler geçmişte kaldı. Platofan’da hayranı olduğun kişiyle bire bir, sadece sana özel ve kaliteli bir sohbet deneyimi yaşama şansın var.

Gelecekte Bizleri Neler Bekliyor?

Alanında başarılı yıldız isimlerin, ev konforunda hayranlarıyla keyifli sohbetler gerçekleştirebileceği, tecrübelerini aktarabileceği veya kariyer tavsiyeleri verebileceği Türkiye’nin öncü platformu olmak için yola çıktık.

Bu hedef ışığında, Platofan’a dijital dünyadaki gelişmeleri durmadan entegre etmeye devam ediyoruz. “Daha iyisi nasıl mümkün olur?” sorusuna her gün kafa yorarak Platofan’ın daha büyük bir platform haline gelmesini ve yeni projelere yelken açmasını sağlıyoruz. Dünyanın neresinde olursan ol, hayranı olduğun sanatçının konserine katılabilir, sevdiğin yönetmenin söyleşisini dinleyebilir veya bir fotoğrafçıdan ders alabilirsin. Hayattaki güzel ‘an’ları canlı yakalamak istersen, biz buradayız.