Emre Altınok

Sözü ve bestesi kendine ait aşk şarkılarıyla müzik sevenlerin kalbini fetheden Emre Altınok ile sevdiğine unutamayacağı bir sürpriz hazırlamak istemez miydin? Haydi o zaman, ister birebir görüşmek için randevunu oluştur, ister video mesaj için talebini yaz.

Canlı Video Görüşmesi

Emre Altınok kişiselleştirilmiş içerikleriyle moderatör kontrolünde sorularını cevaplıyor.

Video Mesaj

Emre Altınok'tan kişiselleştirilmiş bir video mesaj al.

Orijinal İmzalı Ürün

Emre Altınok'un orijinal imzasını taşıyan ürünlerini incele.

Sıkça Sorulan Sorular
Satın aldığım hizmetleri sosyal medya hesaplarımda paylaşabilir miyim?

Kısa video mesajların orijinal hali bozulmamak kaydıyla kullanım, yayın ve paylaşımı sınırsızdır.
Canlı video görüşmelerinde dilediğin kadar ekran fotoğrafı alabilirsin ancak, görüşmelerin senin ve sanatçı arasında özel bir anı olarak kalmasını istiyoruz. Bu nedenle hukuki anlamda sorun yaşamaman için Kullanım Koşulları'na göz atmanı önemle rica ederiz.

Canlı video görüşmesi için neye ihtiyacım var?

İnternet bağlantısı (gerekli teknik detaylara buradan ulaşabilirsin), cihazına bağlı web kamerası, cihazına bağlı bir mikrofon, dikkat dağıtıcı olmayan sessiz bir yer.

Ticari içerikli kısa video mesaj hazırlanmasını talep edebilir miyim?

Reklam veya ticari amaçlı içerikler kısa video mesaj isteklerine dahil edilemez. Bu tür taleplerin için info@platofan.com e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin.

Satın aldığım hizmet ve ürünlerin hazır olma durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Hesabındaki ‘taleplerim’ butonuna tıklayarak taleplerinin durumunu görebilirsin. Ayrıca e-postana iletilen sipariş onayı bağlantısına tıklayarak da kontrol edebilirsin.