Melis Kar

Her yeni şarkısıyla yeni bir başarıya imza atan yetenekli şarkıcı Melis Kar hakkında merak ettiklerin varsa doğru yerdesin. Kendisiyle birebir sohbet ederek merak ettiklerini sorabilir, müzik kariyerindeki yükselişini kendi ağzından dinleyebilirsin. Ya da Melis Kar ile birlikte sevdiklerin için unutulmaz bir hediye hazırlayabilirsin.

Canlı Video Görüşmesi

Melis Kar kişiselleştirilmiş içerikleriyle moderatör kontrolünde sorularını cevaplıyor.

Video Mesaj

Melis Kar'dan kişiselleştirilmiş bir video mesaj al.

Orijinal İmzalı Ürün

Melis Kar'ın orijinal imzasını taşıyan ürünlerini incele.

Sıkça Sorulan Sorular
Satın aldığım hizmetleri sosyal medya hesaplarımda paylaşabilir miyim?

Kısa video mesajların orijinal hali bozulmamak kaydıyla kullanım, yayın ve paylaşımı sınırsızdır.
Canlı video görüşmelerinde dilediğin kadar ekran fotoğrafı alabilirsin ancak, görüşmelerin senin ve sanatçı arasında özel bir anı olarak kalmasını istiyoruz. Bu nedenle hukuki anlamda sorun yaşamaman için Kullanım Koşulları'na göz atmanı önemle rica ederiz.

Canlı video görüşmesi için neye ihtiyacım var?

İnternet bağlantısı (gerekli teknik detaylara buradan ulaşabilirsin), cihazına bağlı web kamerası, cihazına bağlı bir mikrofon, dikkat dağıtıcı olmayan sessiz bir yer.

Ticari içerikli kısa video mesaj hazırlanmasını talep edebilir miyim?

Reklam veya ticari amaçlı içerikler kısa video mesaj isteklerine dahil edilemez. Bu tür taleplerin için info@platofan.com e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin.

Satın aldığım hizmet ve ürünlerin hazır olma durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Hesabındaki ‘taleplerim’ butonuna tıklayarak taleplerinin durumunu görebilirsin. Ayrıca e-postana iletilen sipariş onayı bağlantısına tıklayarak da kontrol edebilirsin.